fbpx
ШИНОМОНТАЖ

Щоб отримати якісний шиномонтаж в Києві за доступними цінами – не потрібно далеко їздити. Ми можемо запропонувати скористатися всіма послугами в одному сервісному центрі, не займаючись пошуком додаткових рішень.

Шиномонтаж в Києві має свої особливості. Наприклад, не варто користуватися послугами сумнівних організацій. Звичайно, якщо у Вас НП і іншого виходу немає – це може на деякий час виправити ситуацію, але, як тільки з’явиться можливість, відразу звертайтеся в перевірений шинний центр.

Шиномонтаж в Києві краще обирати, відштовхуючись від якості надаваних тією чи іншою організацією послуг. Якщо Ви почали користуватися послугами хорошого шиномонтажу в одному місці, міняти сервіс не рекомендується. До того ж, машину буде обслуговувати один і той самий майстер, який запам’ятає всі нюанси, пов’язані з Вашим автомобілем. Ну і непоганий бонус від такої співпраці – якщо виникнуть проблеми, завжди є номер майстра, до якого можна звернутися за допомогою.

Хороший персонал ніколи не буде робити такі речі на шиномонтажі:

Шиномонтаж в Києві краще вибирати, відштовхуючись від якості надаваних тією чи іншою організацією послуг. Якщо Ви почали користуватися послугами хорошого шиномонтажу в одному місці, міняти сервіс не рекомендується. До того ж, машину буде обслуговувати один і той же майстер, який запам’ятає всі нюанси, пов’язані з Вашим автомобілем. Ну і непоганий бонус від такої співпраці – якщо виникнуть проблеми, завжди є номер майстра, до якого можна звернутися за допомогою.

Хороший персонал ніколи не буде робити такі речі на шиномонтажі:

– бити молотком по колесах;

– робити балансування брудних коліс (диск і шину завжди ретельно очищають);

– перед балансуванням коліс залишати застарілі важки;

– не займатися ремонтом легкосплавних дисків, якщо в процесі необхідний якийсь особливий вид нагріву;

– не займатися ремонтом радіальних покришок з ушкодженнями каркаса;

– забороняти перевіряти результати балансування коліс (за правилами Ви оплачуєте послугу і маєте повне право знати результат і спостерігати за роботою);

– уникати питань (кваліфікований майстер завжди дасть фахову відповідь на питання про монтаж шин);

– забороняти качати гуму газовими сумішами, виправдовуючись, що це зайва трата грошей (найважливіше тільки якість).

– дозволяти водієві виїхати, не перевіривши тиск у всіх колесах машини.

Якщо Ви стикалися з таким, то задумайтеся, звідки в машині проблеми і чому Ви так часто їздите на шиномонтаж.

Набрид непрофесіоналізм майстрів і вічна трата грошей? Ви вже на сайті професіоналів, які працюють на якість і довіру клієнтів. Залишилося набрати номер або залишити свої дані, щоб ми передзвонили в зручний для Вас час.

Ми працюємо на новому обладнанні американської фірми Hunter.

Наші клієнти заощаджують час і гроші, адже робота робиться якісно. Ми впевнені в якості роботи, тому даємо гарантію на реставрацію дисків за допомогою полімерного фарбування і піскоструйки.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, в число яких входять:

монтаж і демонтаж коліс;

заміна шин;

ремонт шин;

перевірка тиску в шинах автомобіля;

накладання латок, гаряча вулканізація;

балансування коліс.

Гарних Вам доріг!

ПРАЙС

Ціни шиномонтажних робіт

Легкові автомобілі

×