Зварювання дисків аргоном – один з найнадійніших способів реставрації та ремонту дисків. Всім відомо, що литі диски досить примхливі при нагріванні і взаємодії з киснем. Саме тому професійні майстерні застосовують для зварювання легкосплавних дисків аргон.

У число пропонованих компанією «УкрГума» послуг також входить аргонне зварювання всіх видів алюмінієвих виробів і аргонне зварювання дисків в Києві, за рахунок якого можна прибрати тріщини, відколи й інші ушкодження дисків. Крім цього, є можливість наплавити пошкоджений борт або частину диска. Ми пропонуємо професійне відновлення частин диска за доступною ціною!

Головна перевага такого методу полягає в тому, що після зварювання дисків аргоном відпадає потреба в їх заміні – зварений шов не впливає на характеристики диска і тому не вкорочує період його експлуатації.

Зварювання литих дисків – це комплексний процес, що складається з декількох послідовних етапів:

  1. необхідного для зварювання металу, відповідного сплаву, з якого зроблений диск;
  2. ушкоджень (необхідна для того, щоб правильно виставити потужність апарату для зварювання; в іншому випадку диску можуть бути нанесені серйозні пошкодження);
  3. зварювання диска.

Майстри компанії «УкрГума» вважають за краще застосовувати зварювання дисків аргоном, так як ця технологія, за умови дотримання всіх правил, гарантує отримання максимально якісного результату. Крім того, зварювання дисків аргоном дозволяє відмовитися від застосування флюсів, не робити додаткову зачистку шлакових накладень і т.д., що робить весь процес відновлення диска більш швидким і менш трудомістким. Саме завдяки цьому ми можемо пропонувати вигідні ціни на послуги зварювання литих дисків в Києві будь-якої складності, а також на аргонне зварювання всіх видів алюмінієвих виробів, завжди гарантуючи високу якість виконаних робіт.

Ціни на зварювання дисків аргоном

РозмірЦіна
1 см150
2 см200
3 см250
4 см300
5 см400
6 см450
7 см500