Сезонне зберігання шин – актуальна проблема для автолюбителів Києва. Будемо чесні, найчастіше ми складаємо гуму в гаражі, накривши її якимось дрантям. І як тільки настає час «перевзути» автомобіль, то виявляємо, що гума втратила якість, хоча вірно служила протягом довгого часу. Зі злістю кричимо про «неякісне» виробництво шин і йдемо витрачати гроші на покупку нової гуми. Знайомо?

Зберігайте шини правильно з компанією «УкрГума»!

Створити умови для сезонного зберігання шин – досить скрупульозне завдання. Гума громіздка і вимагає правильного розміщення, щоб уникнути деформації, до того ж є безліч додаткових вимог. Ми не рекомендуємо проводити сезонне зберігання шин на дому. Багато водіїв хочуть заощадити і ховають шини на балконах, що в результаті робить їх непридатними.

У нашому центрі сезонне зберігання шин йде з повним комплексом процедур. Кваліфіковані співробітники завжди проведуть огляд і помістять шини в умови, які прибирають ризики негативного впливу навколишнього середовища і деформації. Привозьте шини в зручний для Вас час – отримаєте їх назад цілими і неушкодженими. Щоб шини завжди були в порядку, варто дотримуватися правил, які добре відомі кожному фахівцю «УкрГуми». Тут вже грає роль відношення компанії до роботи. Ми ставимося до нашої роботи з повною відповідальністю – не в наших інтересах погіршувати рівень послуг. До того ж, для постійних клієнтів працює гнучка система знижок. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте якісно виконану роботу і завжди можете розраховувати на консультацію від професіоналів.

Як на практиці виглядає підготовка до сезонного зберігання шин:

– Фахівці знімають шини і приступають до ретельного огляду. Проводиться аналіз стану шини, включаючи замір протектора, огляд бортів на наявність пошкоджень та ремонтних пластирів. Фахівці дивляться маркування і потім шини позначають. Таким чином, можна подивитися на якому колесі стояла покришка, не ламаючи голову «де що стояло, коли привезли» як власнику, так і співробітникові.

– Щоб уникнути проблем, всі шини зберігаємо в сухому і закритому від попадання прямих сонячних променів місці. У приміщенні підтримується оптимальна температура (від 10 до 25 градусів). Таким чином, умови зберігання шин залишаються на високому рівні.

– Всі шини зберігаються на спеціальних стендах у вертикальному положенні. Це зберігає форму протектора і боковини.

Не забувайте, що у шин існує свій термін використання і не важливо, скільки кілометрів Ви проїхали. Період служби хороших шин навіть з сезонним зберіганням становить 5 років.

Ціни на зберігання (від сезону до сезону)

ПОСЛУГАЦіна
Шини R13-R18700
Шини з дисками R13-R18900
Шини R19-R23800
Шини з дисками R19-R231000
Утилізація шин (4шт.)200