Зробити дороги краще ми не зможемо. А ось якісно провести ремонт і реставрацію дисків – в наших силах.
Скільки разів через погані дороги Ви псували або ламали диски? Це часта проблема наших водіїв і хороший привід для завищення цін на реставрацію дисків в Києві.

У нашому відновлювальному центрі є спеціальне обладнання, щоб правильно і швидко провести ремонт і реставрацію дисків під гарантію, будь це литі чи титанові диски. Також Ви завжди отримаєте професійну рекомендацію від наших фахівців. Навіщо купувати новий диск, якщо можна приїхати, провести ремонт дисків, заощадивши силу-силенну грошей?

Якщо у вас сталеві диски, то тут простіше зробити ремонт і реставрацію, в чому завжди допоможе якісний прокат дисків. А що робити, якщо стоїть легкосплавлений або кований диск? Чи можна зробити реставрацію дисків в Києві без довгого пошуку хорошого сервісу?

Звичайно, велика частина водіїв обирає за краще просто зробити заміну і поставити нові диски. Але давайте подивимося на цю ситуацію з іншого боку. Знайти потрібний диск – важке завдання і часто продавці не хочуть продавати тільки один диск. Доводиться купувати повний комплект, що зараз відчутно б’є по кишені. Ми допомагаємо нашим клієнтам в правильному вирішенні проблеми, пропонуючи професійний ремонт дисків.

У нас доступна послуга – реставрація дисків!

Якщо Ви все ж вирішили купити нові диски, то на нашому сайті можна вивчити асортимент і без зайвих витрат швидко замовити обрану модель, будь це титанові диски чи литі диски. Хочемо зауважити, що ми працюємо протягом 15-ти років і даємо 100% гарантію на заміну і ремонт дисків.

Співпрацюючи з нами, Ви можете скористатися такою послугою як фарбування дисків абсолютно будь-якого виду: литих, кованих, титанових.

Фарбування проходить в кілька етапів, які продовжують термін експлуатації на кілька років:
– піскоструминна обробка (видаляється старе покриття, досягається абсолютна рівність поверхні дисків);
– нанесення антикорозійного шару в кілька мікрон;
– знежирення;
– ґрунтовка спеціальним шаром фарби (забарвлюється вся поверхня диска);
– кінцеве нанесення шару фарби (за Вашим бажанням ми можемо нанести шар на всю поверхню або на лицьову. Входить у вартість послуги).
– термообробка;
– упаковка диска в поліетиленову плівку і здача клієнту.

У нас можна замовити порошкове фарбування дисків. Це хороший спосіб підготувати диски до літа і освіжити вигляд автомобіля. Фарба зберігає свої властивості протягом тривалого часу. Такий метод застосовується у фарбуванні фасадів і всієї покрівельної індустрії, адже, як відомо, ця фарба зберігає свої властивості протягом довгого часу. Порошкове фарбування хороше тим, що при ньому не буває здуття, а сама фарба не відшаровується протягом всього експлуатаційного терміну.

Звернувшись в компанію «УкрГума», Ви можете бути абсолютно впевнені в якості ремонту і реставрації дисків в Києві. Звертайтеся за вказаними номерами або заповніть форму контактів – ми обов’язково зв’яжемося з Вами і відповімо на всі питання.

Ціни на рихтування і прокатку дисків

ДІАМЕТРЦіна
R-13100
R-14150
R-15200
R-16300
R-17300
R-18400
R-19500
R-20500
R-21600
R-22700
R-23800